₺415,00 KDV Dahil
₺490,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺415,00 KDV Dahil
₺490,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺160,00 KDV Dahil
₺190,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺65,00 KDV Dahil
₺75,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Üreticiden.. Sargılı Madlen Toptan Çikolata Satışı | Uygun Fiyatlar | 

SARGILI MADLEN SÜTLÜ BİTTER ÇİKOLATA

Sargılı madlen sütlü bitter çikolatalarımız %100 kakao çekirdeğinden özel reçete ile üretilmiş madlen ürünlerimiz yaklaşık her biri 6,3 gr  ağırlığın da gelmektedir. Özellikle bayramlarda misafirliğe giderken, iş yerlerinde çalışanlara hediye vermek için, misafirliğe giderken hediye götürmek amacı ile tercih edilen madlen sütlü ve bitter olarak iki çeşidi mevcuttur. Bu konseptlere ilave olarak daha özel günlerde doğumda canımızın parçası çocuklarımızın isimleri, yeni bebek veya baby show da özel bebek tasarımı için resimleri baskılı etiketler ile sarılmış, şirketlerin ikram ettiği çikolata üzerinde daha kurumsal olması adına üzerinde logoları olan etiketler ile kuşak yapılmış, Kendi kahve evlerinde çay ve kahve yanlarında müşterilerine markalı çikolata ikram etmek isteyenler, sevdiği kızı istemeye giderken, söz veya nişan yaparken gıdaya uygun altın veya gümüş alüminyum ile sarmalanmış tepsilere dizilmesi oluşan konseptlerde kullanımı yapılabilir. 

PASTANELER İÇİN SARGILI MADLEN SÜTLÜ BİTTER ÇİKOLATA

Söz, nişan ve kız isteme tepsisi tasarımı ve uygulamasını hobi olarak yapan, kendi işletmesine sahip pastanede gerek ikram için gerekse parakende satışlar için tasarlanmış ürünlerdir.  

3 kg’lık kutularda toptan sargılı veya sargısız madlen çikolata olarak satışımız mevcuttur. Toptan satış için sizlere özel fiyatlar için sadece üye olmanız yeterli olacaktır.


En Çok Ziyaret Edilen Ürünler