Toptan Çikolata Üretimi ve Satışı Çikolata Toptancısı 

Toptan çikolata ürünlerimiz Sargılı madlen çikolatalar, yaldızlı kalp ve yaldızlı kristal çikolataları, dekorlu çikolata çeşitlerimiz, Oluklu çikolata kare ve diğer ürünlerimizle ve uygun fiyatlarımızla www.agrand.com.tr adresimizde satışlarımız başlamıştır. Üyelerimize özel yüzde 15 indirimden yararlanmayı unutmayın. Ayrıca satın aldıkça kazanmaya devam edebilmek için üye olmayı unutmayın. Üyelik seviyeniz ne kadar yüksek olursa ürünlerimizi daha da uygun fiyatlara satın alabileceğinizi unutmayınız. 

Agrand toptan çikolata satışı ürünleri

 

Toptan çikolata sargılı madlen sütlü görüntüsü satışı çikolata toptancısı

sargılı madlen 3kg koli çikolata toptancısı

Sargılı Madlen Sütlü Toptan Çikolata Üretimi ve Satışı

Sargılı Madlen Toptan Çikolata Satışı yapan firmayız. Agrand olarak sütlü sargılı madlen çikolataları uygun fiyatlara toptan olarak sizlere sunmaktayız. Yaldızlı, special, oluklu özel çikolatalarımız 3kg'lık koliler halinde toptan satışını yapılmaktadır. Piyasa içerisinde en uygun fiyatlara hizmet vermekteyiz. Sitemizde toptan çikolata satışı yapmaktayız. Sitemizde çok uygun fiyatlara 3 kilogramlık olmak üzere kolilerden oluşan toplu çikolata satımı yapılmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden madlen çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Madlen çikolatalar da sütlü madlen gümüş, sütlü madlen altın olmak üzere iki çeşit ürünümüz bulunmaktadır. Genel olarak sütlü madlen satın alan müşterilerimiz İnstagram üzerinden satış yapan tasarımcı olarak da geçen çeşitli butik tarzı işletmelerdir.

 

Sargılı Madlen Sütlü Toptan Çikolata Üretimi ve Satışı

 Sargılı Madlen Sütlü Toptan Çikolata Üretimi ve Satışı

Bizler ise çikolata üretimi yapan firmayız. Toptan satışlarla müşterilerimizin daha uygun ve ucuz fiyatlara madlen çikolatalara ulaşmasını sağlıyoruz. Sargılı madlen ürünlerinin piyasa tarafından genel olarak taleplerine baktığımızda, düğün, nişan, doğum günü, söz, mevlid gibi özel günler de ikramlık yada hediyelik olarak kullanılmasıdır. Özel günler de hediye olarak verilen sargılı madlenler, doğum günlerinde ikram edilen sargılı ürünler gibi piyasa tarafından talep çeken ürünler olmaktadır. Sitemizde özellikle iki çeşit ürünümüze oldukça yaygın bir talep gelmektedir. Sütlü gümüş madlen toptan çikolata satışı istekleri oldukça fazladır. Gümüş sargılı madlenler genel olarak üzerlerinde baskı yapılan kağıtlara sarılarak instagram gibi yada e-ticaret siteleri üzerinden satışı yapılan hediyelik ürünlerdendir. 

Sargılı Madlen Yurtdışı Gönderimler Nasıl Yapılıyor ? 

 

Sargılı madlen yurtdışı satışlarımız bulunmakta, yurtdışı alımlar da bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Şu an için sitemiz üzerinden yurtdışı kargo gönderim sistemi yerleşmediğinden, ürünlerimizi bizimle iletişime geçerek satın alabilirsiniz. Özellikle Avrupa ülkelerine gönderimlerimiz bulunmaktadır. Avrupa ülkelerinden Fransa ve Almanya özellikle olmak üzere gönderimlerimiz bir gün içerisinde kullanıcılara ulaşmaktadır. Yurtdışından talepte bulunmak için İnstagram üzerinden DM yollayarak, WhatsApp üzerinden bize yazarak bilgi alabilir sipariş verebilirsiniz. Sütlü Sargılı madlen ürünlerimiz özellikle yurtdışından talep almaktadır. Sargılı madlen gümüş ve Altın ürünlerimiz kargo dahil olmak üzere 48 Euro olarak ücretlendirilmektedir. Yurtdışı için ürünümüzde meydana gelen fiyat farkı kargo nedeniyle yaşanmaktadır. Yurtiçi ile yurtdışı için Toptan çikolata fiyatlarımız aynıdır. Sadece yurtdışı için gönderim bedeli kargo farkı nedeniyle farklılık göstermektedir. Büyük alımlarınız da bu fiyatın ve kargonun da aşağı çekildiğini unutmayın. Fiyat almak yada soru sormak için iletişim bölümümüzden iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Unutmayın haftanın her günü sabah saatlerinden gece saatlerine kadar sizlere bilgi vermekteyiz. Bize çekinmeden rahatlıkla yazabilirsiniz. 

Sargılı madlen yurtdışı gönderim

Gilded square chocolate
Shipping included
Gold or silver
3 kg 48 euro
6 kg 90 euro
9 kg 129 euro
12 kg 163 euro 
Germany, France, Belgium, Netherland and Luxemborg 
For other Europe Contries please get shipping price 
Prices including delivery 
2-4 days delivery 
payment western union 
excluding taxes and duties
(tax may arise by country) 
İnstagram DM Want
Whatsapp No= +90 551 061 50 40

Agrand yurtdışı gönderimler sargılı sütlü madlen kargo ve fiyat bilgisi

Agrand yurtdışı çikolata satışı bilgilendirme

Müşteri yorumları sayfamıza bakarak tadı konusunda fikriniz olsun

Agrand İnstagram Sayfamız

 Sütlü gümüş madlen toptan çikolata satışı Çikolata toptancıları

Türkiye'nin bir çok ilinden müşterilerimiz ürünlerimizi talep etmektedir. Sizler de ürünlerimize sitemiz üzerinden ulaşarak ve kredi kartı ile satın alarak erişebilirsiniz. Ürünlerimiz siparişiniz alındığı andan itibaren en kısa sürede anlaşmalı olduğumuz kargolar tarafından sizlere en kısa sürede ulaştırılır. Şu an için ürünlerimizin toptan satışını yaparken MNG kargo ile anlaştık ve kargo hizmetini bu şirket üzerinden almaktayız. Genel olarak hafta içi günler de yani pazartesi, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günlerinde sitemizden alışveriş yaparsanız. Kargonuz aynı gün akşam saatlerinde kargoya verilir. Muhtemeldir ki eğer İstanbul içi ise ürünlerimiz sizlere ertesi gün ulaşır. Farklı bir ilde ikamet etmeniz durumunda ise iki gün içerisinde ürünlerimiz kapınıza teslim edilir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz Sargılı madlen çikolatalarımızı toptan olarak sitemizde satışa sunmaktayız. Müşterilerimize uygun fiyatlarla neredeyse piyasada olmayan en uygun fiyatları sunmaktayız. Bununla birlikte eğer sitemize üye olunursa fiyatlarımıza daha da uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca Toptan çikolata alımında devamlı satın alım gerçekleştiren müşterilerimizin statü değişimi ile daha da uygun fiyatlarla ileride karşılaşacaktır. Toptan çikolata ürünlerimizi satın aldıkça daha fazla kazanacağınızı unutmayınız.

Sargılı bitter çikolata ucuz toptan çikolata satışı agrand

Sargılı Madlen Bitter Ürünleri

Sargılı madlen ürünlerimizden bitter çikolata ürünleri de sütlü madlen ürünlerine nazaran daha nispeten az talep edilmekle birlikte, ilgi gören çikolata çeşitlerimizden biri. Sargılı madlen bitter ürünlerimiz de iki grup olarak gümüş sargılı ve altın sargılı bitter olarak sitemizde satışı yapılan ürünlerdendir. Talep az olmasına karşın sitemizde bitter özellikli sargılı ve sargısız olarak bitter çikolata ürünlerini toptan fiyatlara satın alabilirsiniz. Türkiye genelinde Çikolata toptancıları içerisinde uygun ve ucuz fiyatlara ayrıca kaliteli ürünlerimizle öne çıkmaktayız. Sütlü ürün satışlarımız da bahsettiğimiz kargo teslim süreleri de bitter ürünlerimiz için geçerlidir. Yine bitter çikolata ürünlerini toptan olarak 3kg lık koliler halinde satmaktayız. Sitemizde kdv dahil fiyatlarını görebilirsiniz. Ayrıca kargo ücretini de sepete ekleme işlemi sırasında takip ederek adres bilgilerinizin ardından öğrenebilirsiniz. Sitemize üye olan kullanıcılar her zaman daha uygun fiyatlara alışveriş yapacaklardır. ​

Örneğin üye olmadan yapılan alışverişler de yüzde 10 gibi bir indirim sunmaktayız. Fakat sitemize ücretsiz üye olan ve kolay bir üye olma işleminden sonra üye girişi yaparak alışveriş yapmak isteyen müşterilerimize yüzde 15'lik indirim imkanı sunuyoruz. Sizler de indirim imkanlarından sonuna kadar faydalanmayı unutmayın. Bitter ürünlerimiz için hem uygun fiyatlarla satın alım gerçekleştirecek ve daha sonra üyelik ve satın alımlarınız arttıkça, sonra ki satışlarda daha da fazla indirim imkanlarıyla karşılaşacaksınız.

 

 

Yaldızlı Çikolata Çeşitleri ve Toptan Satışı

 

Yaldızlı Çikolata Çeşitleri ve Toptan Satışı

Yaldızlı ürünlerimiz diğer ürünlerimiz gibi çeşitli ağırlıklar da koli halinde satıştadır. Yaldızlı toptan çikolata satışlarımız piyasaya göre hem uygun ve ucuz, bununla birlikte kaliteli ve lezzetli çikolata ürünleridir. Agrand olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz yaldızlı çikolata ürünlerininde toptancısı olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Yaldızlı ürün çeşitlerimiz; Yaldızlı kristal gümüş, altın, pembe, kırmızı, mavi ve mor renkleriden oluşan kristal çeşitlerimizle birlikte. Yaldızlı küçük kalp çikolata olarak bilinen ve renk seçenekleri gümüş, altın, kırmızı, mavi, pembe ve mor olan ürünler de toptan olarak sitemizde satışa sunulmuştur. Bu ürünlere ek olarak büyük kalp olarak bilinen yaldızlı ürünlerden ise iki renk seçeneğiyle satışlarımız gerçekleşmektedir. Yaldızlı büyük kalp çikolata ürünlerimizin iki farklı renk seçeneği vardır. Bu renk çeşitleri mavi ve kırmızıdır. Müşteri ilgisi olarak yaldızlı ürünler de talebi yüksek olarak çikolata toptancılarından talep edilen ürünlerdendir. Agrand olarak çikolata toptancısı hizmeti sunarken kaliteli çikolata üretimi ve uygun fiyatlarımızla rakiplerimiz arasında farklı bir konumda bulunduğumuzu hatırlatmak isterim.

https://www.agrand.com.tr/oluklu-kare-pembe-toptan-cikolata

Oluklu (Goflajlı) Çikolata Ürünlerimiz 

Agrand ailesi olarak oluklu (goflajlı) çikolata ürünlerimizin uygun ve ucuz fiyatlara sitemizde satışı yapılmaktadır. Ürünlerimiz Agrand marka olarak kaliteden ödün vermeksizin, pastane ve çikolata tasarımcı müşterilerimiz için satışa hazır halde beklemektedir. Oluklu çikolatalar da piyasa içerisinde en uygun fiyatları kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde daha detaylı ürün bilgileri ve fiyatları Oluklu ürünler sayfamızdan takip edebilirsiniz. Oluklu ürünlerimizde 3kg olarak paketlenmiş koliler halinde toptan satışı yapmaktayız. 3 kg olarak ve adet olarak 208 ila 210 adet arasında ürün içermektedir. Oluklu çikolata ürünlerimizde iki çeşit şekil ve beş farklı renk seçeneği sunulmaktadır. Kristal ve kare olmak üzere farklı şekiller sahiptir. Ayrıca renk seçenekleri olarak da kırmızı, altın, pembe, mavi ve gümüş olmak üzere 5 farklı renkten oluşmaktadır. 

Oluklu çikolata toptan çikolata satışı 3 kg koli görüntüsü

Yukarıda da görüldüğü üzere 3kg lık koliler halinde sitemizden oluklu ürünlerimizden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca sitemize üye olarak yüzde 15 lik indirim imkanlarından faydalanmanız da mümkün. Üye olarak alışverişlerinizin sayısı arttıkça kademe atlayabilir ve ürünlerimize daha ucuz olarak ulaşabilirsiniz. Agrand olarak çikolata toptancıları arasında kalite ve fiyatlarımızla öne çıkmaktayız. 

Dekorlu Toptan Çikolata Ürünlerimiz

Dekorlu çikolata ürünlerimiz kalite anlayışıyla lezzetli ve uygun fiyat bandında satışa sunulmaktadır. Dekorlu ürünlerimiz çeşitli renk seçeneleri ve farklı şekillerle üretilmektedir. Dekorlu ürünlerimiz kare gül ve bebek şekilli olmak üzere iki farklı şekilde üretilmektedir. Aşağıda görünen fotoğrafımızda dekorlu kare gül ürünlerimizi ve renk çeşitlerini görmektesiniz. Daha detaylı bilgi için dekorlu ürünlerimizi sergilediğimiz sayfamıza geçiş yapabilirsiniz. 

Dekorlu Toptan Çikolata Ürünlerimiz

Dekorlu ürünlerimizde detaylar şu şekildedir. 1 kg olarak kolilenir. 1 kg koli içerisinde toplam 52 adet dekorlu çikolata bulunmaktadır. Renk seçenekleri olarak altın, gümüş, mavi, kırmızı ve pembe olarak toplam beş farklı renk seçeneği sunulmaktadır. Dekorlu ürünlerimizden dekorlu kare bebek şekilli ürünlerimizde ise 2 farklı renk seçeneği sunulmaktadır. Dekorlu kare bebek ürünleri için mavi ve kırmızı renk seçenekleri ile toptan satış gerçekleşmektedir. 1 koli içerisinde toplam 50 adet ürün bulunmaktadır. Fiyat detaylarını ilgili sayfamızı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Ürün İçerikleri Hakkında Genel Bilgiler

Piyasada en uygun fiyatlar bizde bulunmakta. Birçok çikolata çeşidini sizlere sunmaktayız. İşte bazı çikolatalar ve içerikleri ile ilgili çeşitli bilgiler. Bitter madlen çikolataları Bitter madlen çikolatalarının içeriklerinde şunlar yer almaktadır. Kakao kitlesi, şeker, kakao yağı, emülgatör(AMP), bitter çikolata kakao kuru maddesi minimum %43'tür. Ürettiğimiz sütlü madlen çikolataların içerisinde şeker bulunmaktadır. Ayrıca yağlı süt tozu bulunmakta ve kakao yağı ve kakao kitlesi bulunmaktadır. Sütlü madenlerimizin içerisinde emülgatör (AMP) son olarak da aroma verici yani vanilya bulunmakta. Tüm Ürünlerimizle ilgili içerik bilgileri aşağı da yer almaktadır. 

Çikolata Toptancısı Olarak Çeşit Ve Özellikler  

Sitemizde yer alan toptan çikolata satışı yaptığımız oluklu ürünlerden bazıları şunlardır. Oluklu kristal gümüş, oluklu kristal altın çikolata, oluklu kristal pembe çikolata, oluklu kristal mavi toptan çikolata, oluklu kristal kırmızı toptan çikolata, oluklu kare altın ve benzeri ürünler. Toptan çikolata satış yaptığımız sitemizde oluklu ürünlerimizi buradan inceleyebilirsiniz. Türkiye genelinde çikolata toptancısı olarak hizmet vermekteyiz.

 

Satışını yaptığımız sargılı madlen ürünlerini de sayarsak şunlardan oluşmaktadır. Sargılı madlen bitter, sargılı madlen sütlü çikolata, sargılı madlen bitter çikolata, sargılı madlen sütlü ürünlerimiz saygılı madran kategorimizde bulunmakta. Ürünlerimizi buradan madlen sargılı ürünlerimize ulaşabilirsiniz. Çikolata toptan talebinde bulunabilirsiniz. 

Çikolata toptan satışı fiyatları oluklu kare çikolatalar

Ayrıca internet sitemizde yaldızlı ürünler dediğimiz çikolata türleri de bulunmakta. Toptan çikolatalarda yaygın olarak talep edilen yaldızlı ürünlerde şu şekilde oluşmakta. Yaldızlı kristal gümüş, yaldızlı kristal altın, yaldızlı kristal pembe ve benzeri çikolata türleri için uygun fiyat ile sizlere sunulmaktadır. Toptan çikolata firmaları içerisinde en uygun fiyatlar sitemizde bulunmakta. İster iletişime telefonla geçerek bilgi alabilirsiniz. İsterseniz iletişim bölümünden bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. İsterseniz ofisimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Ürünlerimiz özenle hazırlanmaktadır. Müşterilerimizin toptan çikolata taleplerini cevap vermekteyiz.  

Çikolata İçerik Özellikleri

Bitter çikolata: Kakao kitlesi, şeker, kakao yağı, emülgatör (amp) bitter çikolatada kakao kuru maddesi minimum %43'dür.

 

Sütlü madlen çikolata: Şeker, yağlı süt tozu, kakao yağı, kakao kitlesi, emülgatör (amp), aroma verici (vanilya) sütlü çikolatada kakao kuru maddesi min. %30'dur. Special Çikolata: Dolgu kısmı (%30): Fındık kreması (şeker, fındık püresi, hidrojenize bitkisel yağ (palm), yağlı süt tozu, peynir altı suyu, kakao tozu, emülgatör (soya lesitini), PGPR, aroma verici (vanilya)). Sütlü çikolatada kakao kuru maddesi min. %30'dur. Alerjen uyarısı: Eser miktarda antep fıstığı, süt ürünü (laktoz), fındık, badem, ceviz, yer fıstığı ve susam içerebilir. Serin ve kuru yerde 16-20 derecede saklayınız. Işık, koku ve nemden koruyunuz. Buzdolabına koymayınız. Mamüllerimizin hiç birinde alkol, domuz yağı ve katkıları yoktur. Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmiştir.